Tvary bazénů

Plastové bazény malé
Plastové bazény velké

Velmi důležité rozhodnutí, před kterým stojí každý budoucí majitel bazénu je, jaký vhodný tvar bazénu zvolit. Toto rozhodnutí je trvalé a nedá se vzít zpět. Nejčastěji vyráběné tvary bazénů jsou:

Kruhové bazény

Tvar bazénu kruh umožňuje nejefektivnější cirkulaci bazénové vody. Toto tvarové řešení je oblíbené u mnoho uživatelů, kteří mají málo volného prostoru na své zahradě, nebo u svého domu. Velikost a hloubku je možné přizpůsobit podle požadavku.

Oválné bazény

Tvar ovál nabízí dostatek místa pro plavání a relaxaci celé vaší rodiny. Horní hranu bazénů je možné ukončit tzv. trubkovým lemem, toto řešení je nejvíce používané, nebo je možné horní hranu obložit pískovcovým lemem, který zvýrazní tvar vašeho bazénu.

Obdélníkové bazény

Pro všechny, kdo mají rádi rovné a pravidelné linie, je tvar bazénu obdélník naprosto ideální volbou. Tento tvar patří mezi nejvíce žádané, poptávané a nabízí nejvíce vnitřního volného prostoru pro vaše vodní hry a radovánky.

Atypické bazény

Máte atypický tvar vaší zahrady a běžně vyráběné tvary bazénů vám nevyhovují? Po konzultaci s vámi vyrobíme vhodný tvar, nebo rozměr tak, aby přesně vyhovoval vašim atypickým požadavkům.